Madrid

Odolnost, trvanlivost a funkčnost

Odolnost, trvanlivost a funkčnost

Sanecan Madrid určený ke sběru psích exkrementů je pojatý jako zlepšující prvek městského prostředí, který napomáhá nejen udržovat estetický vzhled ulic a chodníků ale i usnadňuje úkony pouličního úklidu. Sanecan je systém založený na účastnickém zapojení, při kterém má uživatel možnost cítit se stěžejním prvkem správného fungování poskytované služby.

Výrobním materiálem je ocel, proto tato nádoba dokáže bez úhony přečkat všechny možné vnější nepříznivé vlivy. Hodní díl je z 2mm ocelového plechu I.H.A.F.-112 a sestává ze dvou schránek na sáčky, každá s kapacitou na 100 kusů. Ve střední části se nachází tělo koše, vyrobené z téhož materiálu jako schránka, uvnitř je umístěn pytel s objemem 55 litrů, do kterého uživatelé vhazují použité sáčky.

Neoprávněné manipulaci cizích osob, nepatřících do personálu pro sběr a údržbu, je zabráněno systém uzamčení pomocí trojhranného klíče. Všechny materiály jsou po dokončení výrobního procesu podrobeny protikorozní úpravě prostřednictvím žárového pozinkování.

Barvu tvoří prášek polyesterové pryskyřice pro exteriér zatvrzený v peci, se stejnoměrně kalibrovanou imprimační vrstvou v souladu s normou ISO 2808-1974 aplikovanou na předem odmaštěný, fosfátovaný a chromatizovaný povrch. Konečná úprava odolná proti graffiti poskytuje ochranu proti sprejovým nástřikům, krémům atd., neboť se jejich odstranění stává velice snadným.

TECHNICKÉ ROZMĚRY

ROZMĚRYZásobníkKontejner
Šířka430 mm420 mm
Fondu285 mm280 mm
Vysoká180 mm500 mm
Otvor196 x 120 mm
Hlasitost60
Tašky2 x 1001

VYBAVENÍ PRO VEŠKERÉ POTŘEBY

 • Schránka na sáčky

  Vyrobená z 2mm ocelového plechu.

 • Personalizace

  Na těle a víku, prostřednictvím samolepky, termoražby či potisku.

 • Systém odolnosti proti vandalismu

  Nejnovější pokroky v opatřeních proti vandalismu pro dosažení co nejvyšší celkové odolnosti.

 • Antikorozní úprava

  Všechny kovové díly prošly protikorozní kataforézní úpravou.

 • Snadné umístění

  Snadno se umístí v jakémkoli městském prostředí.