Filozofie

Filozofie, stávající pozice a perspektivy do budoucna

MISE: Navrhovat, vyrábět a uvádět na trh nádoby na odpady a tím zlepšovat kvalitu života v městech a obcích, to vše udržitelnou cestou jejíž nedílnou součástí je taktéž servis.

V souvislosti s tím uplatňuje podnik následující filozofii:

“ Nadnárodní společnost, lídr na trhu, záruka jistoty pro zákazníky a motivátor pro zaměstnance.”

Filozofie CONTENUR je založena na šesti prioritách, které jsou závaznými hodnotami podniku:

Odbornost

CONTENUR zakládá budoucí rozvoj firmy na technické odbornosti a profesionalitě svého týmu, který se opírá o více než 30 let zkušeností na trhu.

Solidnost a spolehlivost

Produkty a řešení firmy CONTENUR se vyznačují především solidností, spolehlivostí, kvalitou a zárukou, dále také trvanlivostí a flexibilitou řešení šitých na míru potřeb daného zákazníka.

Zakomponování do městské krajiny

Společnosti CONTENUR záleží na tom, aby se její výrobky staly součástí estetiky města. Při navrhování řešení klade důraz na přizpůsobení se městské krajině, popularizaci myšlenky recyklace a ochranu životního prostředí.

Inovativnost

Inovace jsou jedním z klíčových prvků rozvoje firmy CONTENUR. Aspekt inovace je vztažným bodem při tvorbě postupů, služeb a produktů ve firemním oddělení výzkumu a vývoje, které vytváří nová řešení pro hospodaření s komunálními odpady.

Komplexní řešení

CONTENUR je expertem v celém řetězci řešení pro systémy popelnic, sběr odpadů a poprodejní servis. Nabízí globální a inovativní řešení vysoké kvality, která splňují potřeby zákazníků a dokonale se komponují do městské krajiny.

Mezinárodní rozvoj

CONTENUR zakládá svůj rozvoj z části na expanzi na nové trhy a na řízení procesů instalace systémů kontejnerů na odpad v jiných zemích.