Din 50 L

Kvalita, ergonomie a design

Kvalita, ergonomie a design

Odpadkový koš Din s objemem 50 litrů se na základě specifikací normy DIN vyrábí z recyklovatelných materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí, proto je výrobním materiálem vysokohustotní polyetylén.

Design jemných forem brání hromadění špíny, usnadňuje čištění a nabízí i tak důležité přednosti jako: zvýšená odolnost pláště koše, bezpečnější uzamčení bránící neoprávněné manipulaci a snadnější manipulace ze strany personálu údržby.

Celek utváří shora kryt, upevněný na nosném sloupku, kde se nachází vhozový otvor v pozici, která brání zatékání vody a zrakovému vjemu odpadků zvenčí, dále plíšek pro hašení cigaret a systém uzamčení. Spodní část tvoří tělo odpadkového koše, vybavené systémem pro snadnou demontáž kvůli čištění.

MOŽNOST PERSONALIZACE

Odpadkový koš Din 50L

Odpadkový koš 50L

Odpadkový koš personalizovaný

VYBAVENÍ PRO VEŠKERÉ POTŘEBY

 • Personalizace

  Na těle a víku, prostřednictvím samolepky, termoražby či potisku.

 • Snadné čištění

  Hladké povrchy usnadňují čištění.

 • Snadná montáž

  Snadno smontovatelný výrobek.

 • Snadná údržba

  Údržbu vyžaduje jen zřídka, neboť hladký povrch brání usazování špíny a usnadňuje čištění.

 • Snadný výsyp

  Jsou vybaveny prostornou čelní ergonomickou zónou, která usnadňuje jejich výsyp.

K DISPOZICI V ŠIROKÉ PALETĚ BAREV

Produkty CONTENUR lze dodat na vyžádání v široké škále barev. Systém vstřikování s vysokohustotním polyethylenem zabarveným hmotností je stabilizován proti kombinovanému působení vody a U.V. Polyethylen s vysokou hustotou poskytuje produktu silnou odolnost vůči atmosférickým činidlům a velkou stabilitu proti změnám teploty. Její výroba využívá recyklovatelné materiály, které nepoškozují životní prostředí, stejně jako pigmenty, které neobsahují těžké materiály, které dávají výrobku stabilní barvy.

Stažení barevného grafu